بستن پنجره
ما را در گوگل محبوب کنيد.

آخرین سریال ها

samandehi

رکورد شکنی تازه برای تریلر سریال Game of Throne

دانلود فیلم و سریال رایگان با لینک مستقیم

151113-jon-snow-s5-tease-1800

تریلر جدید سریال «بازی تاج و تخت-Game of Throne» در مدت ۲۴ ساعت بیش از ۳۰ میلیون بار دیده شد.

به نقل از خبرآنلاین، شبکه اچ‌بی‌او به تازگی تریلر جدید سریال پربیننده «بازی تاج و تخت» را منتشر کرده است. این تریلر تازه منتشر شده در ۲۴ ساعت نخست انتشار رکورد قبلی بازدید تریلرهای این سریال را شکست، و رکورد جدید را با ۳۰ میلیون بازدید به نام خود ثبت کرد.

پیش از این رکورد بیشترین میزان بازدید یک تریلر سریال «بازی تاج و تخت» با ۲۷ میلیون بازدید در اختیار تریلر فصل چهارم این سریال بود.

از آنجا که برای نخستین بار در تاریخ پخش سریال «بازی تاج و تخت» فصل ششم سریال پیش از انتشار کتاب جرج آرآر مارتین به عنوان پایه و اساس این سریال به دست تماشاگران می‌رسد، این میزان استقبال از تریلر فصل ششم «بازی تاج و تخت» جای شگفتی ندارد.

پایان فصل پنجم «بازی تاج و تخت» با اتفاقات جالب و نفس‌گیری همراه بود، که در یکی از مهم‌ترین آن‌ها جان اسنو با بازی کیت هرینگتون با زخمی عمیق رها شده بود تا بمیرد. این شخصیب محبوب و سرنوشت او دست‌مایه اصلی کمپین تبلیغاتی اچ‌بی‌او برای فصل ششم سریال است.

البته پس از چند ماه حدس و گمان سرانجام کیت هرینگتون تائید کرد که در فیلمبرداری فصل ششم حضور داشته، اما نقش کاراکتری زنده را بازی نکرده است0 دیدگاه در “رکورد شکنی تازه برای تریلر سریال Game of Throne”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

سریال ها