بستن پنجره
ما را در گوگل محبوب کنيد.

آخرین سریال ها

samandehi

واکنش قطعی Kit Harington ، بازیگر نقش جان اسنو ، درباره وضعیت بازگشت او به فصل تازه Game of Thrones

دانلود فیلم و سریال رایگان با لینک مستقیم

maxresdefault

یکی از معماهای فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت-Game of Thrones» پیش از آغاز نمایش آن حل شد.

به گزارش آریافیلم به نقل از خبرآنلاین، ماجرای سرنوشت جان اسنو از پایان فصل پنجم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت و هنوز یکی از پرسش‌های بزرگ هواداران دو آتشه «بازی تاج و تخت» این است : «آیا جان اسنو به داستان بازمی‌گردد؟»

کیت هرینگتون-Kit Harington بازیگر بریتانیایی نقش جان اسنو در گفت‌وگویی با تایم‌اوت لندن در پاسخ به این پرسش گفت که جان اسنو یقینا به سریال بازمی‌گردد، اما مرده بازمی‌گردد.

این بازیگر درباره حضور خود در فصل ششم سریال گفت که در برخی صحنه‌های فصل ششم به صورت مرده ظاهر شده است. او پیش از این نیز گفته بود که دیگر در این سریال حضور نخواهد داشت.

پس با توجه به گفته‌های هرینگتون یک چیز کاملا مشخص است، هرینگتون در فصل جدید هم بازی کرده است اما در نقش یک مرده. البته او در مصاحبه‌های خود همواره اعلام کرده درباره این که پیکر بی‌جان جان اسنو در چه قسمتی از فصل جدید ظاهر می‌شود، چیز زیادی نمی‌داند.

این‌بار علاوه بر هواداران، منتقدان و خبرنگاران نیز باید تا زمان شروع پخس سریال در ۲۴ آوریل منتظر بمانند، تا از داستان «بازی تاج و تخت» آگاهی یابند. تا اینجای کار تنها می‌دانیم که چند فریم از جان اسنوی مرده را در فصل ششم خواهیم دید.

منبع اریا موویبرچسب ها

0 دیدگاه در “واکنش قطعی Kit Harington ، بازیگر نقش جان اسنو ، درباره وضعیت بازگشت او به فصل تازه Game of Thrones”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

سریال ها